22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Sport

Asnjë lojtar i Real Madrid nuk interesohet për numrin 4 në nder të Sergio Ramos

Në këtë sezon, asnjë futbollist nuk do ta bartë numrin 4 tek Real Madridi.

Mediumi spanjoll “Marca” raporton që asnjë lojtarë nuk ka shprehur dëshirën që të marr numrin 4 pas largimit të Sergio Ramos, transmeton Indeksonline.

Kjo pasi që futbollistët duan ta respektojnë ish-kapitenin e tyre.

E njëjta gjë ndodhi edhe tek Spanja, ku numrin 15 nuk e mori askush për shkak të respektit për Ramosin.

Related posts

Chelsea prezanton fanellat mysafire për edicionin e ri

Admin

Leicesteri e njofton Arsenalin për çmimin e James Maddison

Admin

Messi rikthehet në Barcelonë, gati kontrata e re në të cilën ka pranuar ulje të konsiderueshme të pagës

Admin

Arijanet Muric drejt huazimit në Superligën e Turqisë

Admin

Driton Kuka me mesazh emocionues pasi përfundon aventura e Kosovës në Tokio: Po më duket si në ëndërr me dy të arta, ne gëzohemi e qajmë së bashku

Admin

Burim Aliu me licencë për boksin amator dhe me shume plane për te ardhmen

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More