17 C
Los Angeles
October 3, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Arta Nitaj pjesë e “Dance With Me”

“Dance With me Albania” do të nis transmetimin shumë shpejt.

Tashmë janë bërë të ditur edhe emrat pjesëmarrës në këtë format vallëzimi.

Në mesin e shumë emrave të njohur është edhe emri i aktores dhe modeles, Arta Nitaj.

Këtë e ka bërë të ditur autorja e spektaklit përmes një video premierë të spektaklit.

Emra të tjerë janë edhe ai i Anita Haradinaj, Kastro Zizo, Cindy Marina, Andi Lila, Valon Shehu.

https://www.instagram.com/reel/CifxBoxvx7d/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f3a7d16f-68bf-4ba5-8fb1-7d8912bea117

Related posts

Jennifer Aniston introduces new puppy Lord Chesterfield on Instagram

admin

Beniada sapo ka thyer shumë zemra, modelja konfirmon lidhjen e re të dashurisë?

admin

Së fundi reperi i njohur Noizy është përfshirë në disa situata jo edhe aq të lakmueshme.

admin