30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Arta Elezaj thekson të pasmet, me veshje të ngjitur pas trupi

Arta Elezaj ka publikuar një Instastory ku shihet duke bërë ushtrime për të pasmet.

Ajo padyshim që është njëra ndër modelet dhe aktoret më të përfolura për jetën luksoze që bën, ndërsa është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Aktorja vazhdimisht sjell imazhe atraktive për ndjekësit e saj të cilat pëlqehen dhe komentohen mjaft shumë.

Ajo shihet e veshur me rroba të ngushta ngjyrë të kaltër, ndërsa nëpërmjet publikimeve që bën në llogarinë e saj në Instagram ajo na tregon se është mjaft aktive e rezultatet janë të dukshme.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More