5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Arrestohet reperi DaBaby në Los Anxhelos

Është arrestuar reperi i njohur amerikan DaBaby për armëmbajtje.

Reperi është arrestuar për posedim të një arme të pa leje, të cilën e mbante të fshehur, shkruan The Guardian.

Muzikanti i nominuar për çmimet “Grammy”, DaBaby u arrestua në Los Angeles dhe më vonë u lirua me kusht.

Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Jonathan Kirk, u arrestua në rrugën Rodeo Drive pasi stafi i dyqanit ‘Gucci’ thirri policinë dhe njoftoi se një person nga një grup burrash mbante një armë në brezin e tij.

Oficerët gjetën një pistoletë të mbushur 9 milimetërshe kur ata bënë një kontroll të reperit dhe shoqëruesit të tij.

DaBaby u mbajt për pak kohë dhe u lirua me kusht duke u gjobitur në vlerë 35,000 dollarë, por që atëherë ka postuar pamje të drejtpërdrejta të studios nga llogaria e tij në Instagram.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com