30 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Arrestohet për sulm fizik një person nga Tetova

Më 04.08.2022, në ora 13:30 në rrugën “Shtipska” në Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personin A.Z.(35) nga Tetova.

Ai dyshohet se më 1 gusht 2022 ka sulmuar fizikisht personin B.O. nga Treboshi i Tetovës. Pas zbardhjes dhe dokumentimit të rastit do të vijojë një parashtresë përkatëse.

Related posts

Nga një muaj paraburgim për shtatë personat që u kapën me 83 kilogramë heroinë në Han të Elezit

admin

Për ngasje të shpejtë sanksionohen 336 shoferë

admin

Në rrethinën e Dibrës është gjetur marihuanë me vlerë prej mbi 500.000 euro

admin