33.3 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Arrestohet për sjellje të pahijshme dhe agresive dhe shkelje të rendit dhe qetësisë publike

Më 04.08.2022 në ora 21:20 në rrugën “Vëllezërit Simovski” në Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria personin S.I. (36) nga Tetova për shkak se me sjellje të pahijshme dhe agresive ka shkelur rendin dhe qetësinë publike.

Ai është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse.

Related posts

Dy grupe të qytetarëve të Kumanovës janë grindur fizikisht

admin

Përleshje me thikë te Gjimnazi “Hajdar Dushi” në Gjakovë – lëndohen dy persona

admin

Gjobiten 108 shoferë në Shkup, 42 për tejkalim të shpejtësisë

admin