14.7 C
Los Angeles
May 23, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Arrestohet 36 vjeçari nga Gërçeci, kishte fletarrest

Shkup, 19 janar – Nëpunësit policorë të Njësisë për polici intervenuese dje në zonën e Aerodromit e privuan nga liria A.S. (36) nga fshati Gërçec i Shkupit.

Siç informojnë nga MPB-ja, për të është shpallur urdhër arrest me të cilin është kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg.

Personi është arrestuar në stacionin policor dhe do të dërgohet në burg për vuajtjen e dënimit.

Related posts

Tri aksidente në rajonin e Gjilanit, lëndohen katër persona

D V

Ndërron jetë një 84 vjeçar pranë Portës Triumfale në Shkup

admin

Në Shkup janë sanksionuar 135 shoferë

admin