23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Arilena poston fotografi joshëse nga festa e lansimit të albumit dhe ditëlindjes

Këngëtarja ka publikuar fotografi duke u shijuar festën e ditëlindjes.

Këngëtarja shqiptare e njohur, Arilena Ara, njihet si një ndër femrat e bukura të ekranit.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto apo video nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Arilena së fundmi ka festuar ditëlindjen dhe lansimit e albumit të ri prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme teksa erdhi mjaft joshëse.

Ajo pranoi komente dhe urime për të dyja arritjet teksa u komplimentua mjaft shumë në seksionin e komenteve për paraqitjen në imazhet e postuara.

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More