5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Arilena Ara thotë mirëmëngjesi me një fotografi tërësisht natyrale

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj të shpeshta pa makijazh në publik.

Arilena Ara sapo ka postuar një fotografi të tillë duke u shfaqur natyrale.

Ndonëse e angazhuar së fundi në studio për këngën e re, ajo ka gjetur kohë të postojë edhe një imazh.

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Arilena ka venë në fokus fytyrën e saj në pozën që ka zgjedhur të shfaqet në fotografi, teksa shihet se ka vendosur një kapele në kokë dhe veshur mban një xhaketë.

Artistja nga Shqipëria ditët e fundit ka vizituar Prishtinën e cila ka qenë në një nga studiot për inçizimin e projektit të ri.

Rikujtojmë se, dy muaj më parë ka publikuar bashkëpunimin me Alban Skenderaj “A i sheh”.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com