22 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Arbenita Ismajli paraqitet tërheqëse edhe me pizhame dhe pa grim

Arbenita Ismajli është një prej modeleve më të suksesshme dhe më të njohura shqiptare.

Ajo tërheqës vëmendjen me secilën paraqitje që bën në rrjetet sociale, dhe as këtë herë nuk ishte më ndryshe.

Por, modelja e njohur e cila gjithmonë kujdeset të shfaqet elegante dhe e veshur me shumë stil, këtë herë ka befasuar fansat me një paraqitje më ndryshe se herët e tjera.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Arbenita kësaj radhe u shfaq e thjeshtë, teksa pozoi e veshur në pizhame të stilit trupore dhe të shkurtër, teksa shihet pa grim në fytyrë.

Arbenita Ismajli është një prej modeleve më të suksesshme dhe më të njohura shqiptare.

Ajo tërheqës vëmendjen me secilën paraqitje që bën në rrjetet sociale, dhe as këtë herë nuk ishte më ndryshe.

Por, modelja e njohur e cila gjithmonë kujdeset të shfaqet elegante dhe e veshur me shumë stil, këtë herë ka befasuar fansat me një paraqitje më ndryshe se herët e tjera.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Arbenita kësaj radhe u shfaq e thjeshtë, teksa pozoi e veshur në pizhame të stilit trupore dhe të shkurtër, teksa shihet pa grim në fytyrë.

Related posts

Rona Nishliu pre e sulmeve kibernetike, kërkon ndihmën e fansave pasi i është hakuar llogaria në Facebook

admin

Whitney Collings dead: Bad Girls Club star dies aged 33

Lea Musliju

I bëri ‘diss’ në mes të koncertit, Ghetto Geasy me mesazhe të koduara kundrejt Noizyt?

admin