22 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Apasiev me reagim të ‘ashpër’ pas mungesës së Rexhepit: “E paskan kidnapuar”

Deputeti dhe lideri i së majtës Dimitar Apasiev, ka shkruar në Facebook, duke parë mungesën e deputetit të Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi.

Ai në hkrimin e tij, thotë se Qeveria ka kidnapuar deputetët, vetëm për të mbetur në pushtet.

“E fuqishme. Kidnapuan deputet duke menduar se ashtu nuk do të bien”, ka shkruar Apasiev.

https://www.facebook.com/defensor.plebei/posts/4530309553701014

Related posts

Buçkovski: Zaev i tradhtuar nga ndërkombëtarët, nuk ishte e nevojshme dorëheqja e tij

admin

SPM kërkon përmirësim të statusit ekonomik-social të të punësuarve në MPB, AZ, ASK dhe DPF

admin

Përleshja mes disa personave në Kavadar, humb jetën një person

admin