15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Anxhelina ndan imazhe tërheqëse brenda veturës super-luksoze

Anxhelina Hadërgjonaj solli fotografi atraktive e veshur me të bardha.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj i është kthyer imazheve joshëse në rrjete sociale.

Artistja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në rrjete sociale, ku u shfaq e veshur tërësisht në të bardha.

Në ato imazhe, ajo u shfaq brenda një veture luksoze, ndërsa vuri në pah barkun e sheshtë në bluzën e shkurtër.

Anxhelina u komplimentua nga ndjekësit për këtë paraqitje, ku erdhi me shumë stil.

Sa i përket projekteve muzikore, “Precious” titullohet kënga e fundit e Anxhelinës, e shoqëruar edhe me klip.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com