23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Amarda Toska shtatzënë për herë të tretë? Moderatorja dhe zbulon të vërtetën

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi festuan dy ditë më parë përvjetorin e 11-të të martesës së tyre. Çifti publikoi disa foto në Instagram, ku shfaqeshin duke darkuar dhe shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Dyshja, që kanë dy fëmijë, Joelin dhe Sian, u përfolën se do ta merrnin për herë të tretë titullin ‘prindër’.

Dyshimet nisën nga fotografitë e Amardës në rrjete sociale, të cilat i bënë ndjekësit të aludojnë se moderatorja po fsheh diçka. Gjatë pushimeve, ajo pozonte pas Ermalit ose me një çantë para barkut për ta fshehur atë.

Mirëpo, Amarda ka thënë për “Prive” se lajmet rreth shtatzënisë nuk janë të vërteta dhe se nuk do të sjellë në jetë një fëmijë të tretë. Dyshja duket se janë të plotësuar me djalin dhe vajzën dhe tani për tani nuk po mendojnë për zgjerimin e familjes.

Related posts

Adriana Matoshi bën ndryshim në pamje

Admin

Ish i fejuari i Britney Spears thotë se ai ka “goditur çmimin e parë” me fejesën e tyre

Admin

Jonida Maliqi iu bën qejfin fansave duke publikuar këtë foto të “outfitit” të saj

Admin

Sharon Stone rrëfehet pas humbjes së madhe: “Nipi im, falë dhurimit të organeve të tij shpëtoi jetën e tre personave”

Admin

Adele planifikon rikthimin e Krishtlindjeve me albumin e ri dhe koncertin e parë live në katër vjet

Admin

Capital T lanson këngën e re me titull “Valle”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com