10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Amanda Holden: Në shtëpi qëndroj tërë kohën e zhveshur

Aktorja e famshme ka treguar se në shtëpi rri gjatë gjithë kohës e zhveshur.

Aktorja Amanda Holden ka treguar së fundmi në një intervistë se i pëlqen të rrijë e zhveshur në shtëpi, shkruajnë mediat e huaja.

Amanda tha se kjo gjë i bezdis shumë dy vajzat e saj të cilat i kërkojnë që të vesh diçka.

“Mbrëmjen e kaluar, shkova t’i uroja natën e mirë Lexit, e cila bërtiti: ‘Mami! Po flas me video! Pse duhet të jesh gjithmonë lakuriq?”- u shpreh aktorja.

Ajo foli edhe për ndërhyrjet në fytyrë dhe u shpreh  se nëse do të vendoste të bënte ndonjë ndërhyrje, nuk do tregonte.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More