12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Alketa Vejsiu vesh fustan në vlerë afro 2 mijë euro për një paraqitje

Alketa shpenzon shumë për paraqitjet publike.

Alketa Vejsiu është një nga emrat e ekranit shqiptare, e cila komentohet vazhdimisht për paraqitjet plot elegancë.

Për veshjet e saj, moderatorja shpenzon shuma të mëdha parash, ndërsa veshet nga brendet më të njohura.

Për paraqitjen e saj në emision, Alketa shpenzoi plot 2585 euro vetëm për fustanin dhe sandalet.

Ajo veshi fustanin e brendit “Balmain”, i cili kushtoi 1790 euro, ndërsa e kombinoi me një palë sandale “Gianvito Rossi” me çmim 795 euro.

Alketa Vejsiu kohën e fundit është përkushtuar në drejtimin e emisionit “Love Story”. 

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com