33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Alketa Vejsiu ndan disa momente nga pushimet e kësaj vere

Alketa i ka ndarë disa fotografi nga pushimet e kësaj vere.

Pavarësisht virusit Covid-19, edhe Alketa Vejsiu nuk i ndali pushimet e kësaj vere.

Ajo madje ka realizuar foto artistike në disa nga vendet e bukura që ka zgjedhur për ti vizituar.

View this post on Instagram

#unposted #summer2020

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Alketa Vejsiu ka veçuar disa fotografi nga kjo verë të cilat ka vendosur që tri ndajë me ndjekësit në Instagram.

Në imazhet e postuara ajo duket tejet atraktive. Alketa në përgjithësi njihet për stilin unik andaj edhe në plazh duket e tillë pasi bartë me vete edhe aksesorë të veçantë.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More