21.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Alketa flet për simptomat me të cilat u përball kur ishte e prekur me COVID-19

Alketa tregoi se me cilat simptoma i kishte gjatë infektimit me COVID-19.

Moderatorja Alketa Vejsiu para pesë javësh e kaloi virusin COVID-19, ndërsa tani është shumë mirë me shëndet.

Së fundi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të shumta të fansave, të cilët kishin shumë pyetje lidhur me këtë virus.

E pyetur rreth simptomave, moderatorja tha se fillimisht kishte temperaturë dhe ethe, ndërsa më vonë dhimbje të lehtë koke.

Ndërsa, pas disa ditësh, ajo thotë se i humbi shija dhe nuhatja, meqë rast edhe u detyrua të bënte testin dhe doli pozitive.

“Lutem qe kushdo qe po lufton ta kaloje lehte! Kush e kalon lehte te falenderoje Zotin”, ka shkruar dnër të tjera Alketa. 

Related posts

Martesa e John Legend dhe Chrissy Teigen bëhet më e fortë pas humbjes së fëmijës

admin

Morena sjell një pjesë të shkurtër të këngës së re

admin

Sot bëhet varrimi i Ismet Pejës

admin