30 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Albulena Haxhiun apo Ganimete Musliun, kë e sheh Duda Balje si politikane më temperamente?

Këtë të premte u transmetua episodi i radhës i emisionit “Mirage”.
Në të kishte materiale të shumta ku në qendër ishin ngjarjet e fundit të show-bizit shqiptar.

Deputetja Duda Balje ishte njëra nga të ftuarat e kësaj episode në këtë emision.

Ajo u detyrua të bënte zgjedhjen e saj për dy nga politikanet kosovare.

Albulena Haxhiun apo Ganimete Musliun, kë zgjodhi Duda si politikane më temperamente dhe pse?

Për ta dëgjuar përgjigjen e saj, ndiqeni videon më poshtë:

Related posts

Ben Shephard praises ‘traumatised’ Kate Garraway amid husband Derek’s Covid battle

admin

Me shami në kokë e syze dielli, Fjolla Morina merr vëmendje ndërsa shijon jetën e natës

admin

Rita Ora pozon nga palestra, këngëtarja shfaqet atraktive pa makijazh dhe në veshje të ngushtë

admin