5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Aktori i njohur amerikan bëhet trend në ‘Twitter’ për këtë arsye interesante

Zac Efron është bërë temë kryesore në Twitter.

Për momentin ka një debat të madh në mediat sociale dhe gjithçka ka të bëjë me Zac Efron që është kaq seksi, shkruan 247 NAW.

Në Twitter, ka lindur një debat i madh që ka lidhje me Zac Efron, ai është vendosur në qendër të vëmendjes për këtë arsye:

Fansat e Zac kanë nisur të debatojnë se në cilin rol ai duket më seksi

Ata kanë nisur të publikojnë sekuenca të roleve të tij duke shprehur mendimet e tyre se cilat janë të preferuarat.

Deri më tani duket se fansat nuk kanë rënë ende dakord, ndaj Zac Efron është kthyer në trendin e “Twitterit”.

“Në ’17 again’ Zac Efron duket më seksi se në të gjitha rolet, ndaj duhet ta kosniderojmë si një kryevepër”, ka shkruar dikush.

“Më vjen keq, por Zac Efron në ‘Hairspray’ është në nivelin më të lartë”, ka komentuar një tjetër.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com