23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Kronika

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 20:00 në rrugën Tirana të Prizrenit.

Një veturë me tabela të huaja, Golf VI është vetaksidentuar duke goditur një shtyllë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka nis tashmë hetimet rreth vetaksidentit.

Ndërkohë, ky ishte aksidenti i dyte brenda disa orëve në qytetin e Prizrenit.

Gjatë mesditës, para bustit të Gjergj Kastrioti-Skënderbeu mes një Audi dhe Mercedesi.

Vlen të theksohet se pos dëmeve materiale, asnjë person nuk ka pësuar lëndime trupore.

Related posts

Rrahje në semafor në Shkup, i riu e sulmon me grushta, plaku ia kthen me shqelma (Video)

Admin

Vëllai zbulon mesazhin e fundit me 28-vjeçarin që vdiq pasi ra nga kati i pestë i hotelit në Tiranë

Admin

Policia godet fajdexhinjtë: Tetë të arrestuar në Pejë, Gjakovë dhe Prizren – u konfiskohen mbi 100 mijë euro dhe tri vetura (Pamje nga operacioni)

Admin

Gjithsej 173 kundërvajtje në komunikacion në Shkup

Admin

Arrestohet një person nga Shkupi për përdorim të armës

Admin

Ndalohet një person për pjesëmarrje ose organizim i grupit kriminal të organizuar, ka të bëjë me zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com