14.7 C
Los Angeles
May 23, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Aksident në rrugën Ferizaj-Prishtinë, vetura godet një këmbësor

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës  08:30,  në rrugën Ferizaj-Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti.

Ajo ka thënë se në këtë aksident trafiku janë përfshirë një automjet në lëvizje dhe një këmbësor.

Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili  është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që me rastin po merret njësiti i trafikut.

Related posts

Ndalohen katër persona për vrasjen e mbrëmshme në Gjilan

admin

Vetë aksident në Gjakovë, lëndohen dy persona

admin

Arrestohet një person nga Tetova për vuajtje të dënimit me burg

admin