DailyNews.mk
Kronika

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Tetovë-Gostivar ku një veturë ka humbur kontrollin dhe ka goditur një veturë tjetër e cila është rrokullisur.

Sipas informatave të para dy persona janë lënduar ku me urgjencë njëri nga to është dërguar në Klinikën e Shkupit pasi ka pësuar lëndime të rënda!

“Automjeti i llojit ‘Fokus’ me tabela të Gostivari ka dalë prej korsisë, ka goditur mbrojtësen dhe është rrokullisur. Dy persona, një burrë dhe një grua janë dërguar në spitalin e Tetovës”, tha zëdhënësi i SPB Tetovë, Marjan Josifovski.

Related posts

Shpërthen lushnjari/ Pasi dhunoi partneren hedh nga ballkoni orenditë shtëpiake

Lea Musliju

Shkoi për të mbledhur bimë mjekësore, i moshuari gjendet i vdekur, dyshohet se ra nga shkëmbi

Lea Musliju

Tre të vdekur si pasojë e rrëzimit të një helikopteri ushtarak në Afganistan

NEFAIL EMINI

Policia në aksion në secilën magjistrale, zero tolerancë për shkelësit e rregullave në trafik

Admin

Dorëzohet në Polici i dyshuari për vrasjen e kosovarit në Hanover

Admin

Gjuajtje me armë në një pompë të derivateve në Drenas

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More