12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Agjenti i Lautaro Martinez konfirmon edhe një herë të ardhmen e lojtarit

Lautaro Martinez ka qenë i lidhur për një largim të mundshëm nga Interi pothuajse në të gjitha mërkatot e fundit.

Së fundmi, agjenti i Martinez, Beto Yaque, është takuar me drejtuesit e Interit dhe ka treguar se ndjehet i lumtur në qytetin e Milanos.

Ai shpjegoi pas takimit se ky takim ishte paraparë të mbahej më herët mirëpo, një gjë e tillë nuk u realizua për shkak të COVID-19.

“Lautaro është i lumtur në Inter”, tha mes tjerash agjenti i lojtarit.

Ai gjithashtu është pyetur nëse zikaltërit do të vendosin të rrisin klauzolën e tij, e cila për momentin është vetëm 110 milion euro.

Përgjigjja e tij ishte e thjeshtë: “Nuk biseduam për të”, përfundoi ai.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com