18.3 C
Los Angeles
January 22, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Afërdita Dreshaj shfaq trupin e tonifikuar në palestër

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ka kohë që nuk është aktive me ndonjë projekt muzikor.

Ajo prej vitesh është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku i është kushtuar tërësisht jetës së saj private.

Megjithatë, për fansat e saj Dreshaj qëndron aktive në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit imazhe dhe video nga jeta e saj e përditshme.

Foto: Afërdita Dreshaj/Instagram

Së fundmi, bukuroshja publikoi në InstaStory një fotografi nga palestra, ku shihet teksa vë në pah trupin e saj të tonifikuar.

Foto: Afërdita Dreshaj/InstaStory

Ajo është shumë e përkushtuar ndaj ushtrimeve në palestër, me çka ka arritur që në një kohë të shkurtër pas lindjes, ta rikthejë trupin e saj në top formë.

Afërdita dhe bashkëshorti i saj, hokeisti çek Jakub Kindl, u bënë prindër për herë të parë në mars të vitit të kaluar.

Foto: Afërdita Dreshaj/Instagram

Këngëtarja shqiptare mirëpriti në jetë një djalë, të cilin dyshja vendosën ta pagëzojnë me emrin Blue Sky. 

Related posts

Martohet Paris Hilton

admin

Elon Musk’s girlfriend Grimes shares sweet snap of son X Æ A-Xii learning about space

Lea Musliju

“Do na marin për lezbike”/ Beniada dhe Einxhel puthen në buzë!

admin