33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Afërdita Dreshaj quan motrën dhe miket e ngushta dhuratë të ditëlindjes

Këngëtarja shqiptare po shijon ditëlindjen.

Këngëtarja shqiptare sot feston ditëlindjen e 35-të dhe po e feston atë me njerëzit e dashur të zemrës.

Në Instagramin e saj nuk munguan paraqitje nga festa që organizoi me miqtë dhe familjen në Monte Karlo.

Ajo përmes imazhit të fundit u shpreh se motra dhe dy miket e saja janë dhurata e ditëlindjes.

Afërdita u shfaq me bikini të zeza të cilat theksonin këmbët dhe gjoksin e saj pjesërisht.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More