19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Afërdita Dreshaj pranon dhuratën e veçantë nga halla pas lajmit që po bëhet nënë

Afërdita e ka treguar dhuratën e veçantë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ditë më parë ka njoftuar se ajo dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl do të bëhen prindër për herë të parë.

Ata madje treguan se gjinia e foshnjës është djalë dhe dukeshin shumë të gëzuar.

Dyshja kanë pranuar urime të shumta dhe Afërdita ka vendosur ti falënderoj të gjithë njëzëri në emër të saj dhe bashkëshortit.

Më pas ajo publikoi disa nga dhuratat e veçanta dhe ajo e hallës së saj ishte me të vërtetë e veçantë.

Afërdita tregon se halla e saj si dhuratë i ka gatuar fli.

Related posts

Ronela Hajati ndan imazhe me dukje tërheqëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Ardian Bujupi sjell në treg duetin “Alleen” me Dystinct

Lea Musliju

Angelina Jolie pretendon se tre nga fëmijët e saj donin ‘të dëshmonin kundër’ Brad Pitt

Lea Musliju

Vdes Enver Kaçaniku, aktori i Teatrit Kombëtar të Kosovës

Lea Musliju

Rita Ora merr vëmendje me fustanin transparent në festën e komunitetit LGBTI

Lea Musliju

Luana Vjollca lanson “1 Mijë Vjet” në platforma digjitale

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More