30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen- dalin pamjet nga festa e organizuar në Monaco

Këngëtarja dhe modelja shqiptare sot ka një ditë të veçantë në kalendarin e saj.

Bukuroshja e cila është me prejardhje nga Mali i Zi që pas martesës me hokeistin çek Jakub Kindl është zhvendosur për të jetuar në Michigan të Amerikës.

Sot ajo feston ditëlindjen e 35-të, meqë rast nuk munguan as fotot dhe videot e publikuara nga festa që organizoi me miqtë në Monte Carlo të Monakos.

Është Jehona motra e saj ajo që ka uruar modelen duke publikuar edhe pamja nga festa me miqtë.Video Player00:0000:13Video Player00:0000:15Video Player00:0000:04

Ndryshe, Afërdita dhe Jakub janë bërë prindër për herë të parë para pesë muajsh./Lajmi.net/

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More