34.8 C
Skopje, NM
22/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Adriana Matoshi nuk është më bjonde, ndryshon drastikisht dukjen

Adriana u tregua e guxishme me ndryshimin e fundit në dukje.

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të njohura shqiptare, e cila njihet për shumë projekte filmike.

Ajo së fundi ka vendosur të eksperimentojë me dukjen, duke ndryshuar ngjyrën e flokëve, nga bjonde ajo vendosi që t’i ngjyrosë ato me ngjyrë portokalli.

Ky ndryshim po i shkon shumë aktores, e cila pranoi komente të shumta pozitive nga ana e ndjekësve të saj.

Sa i përket jetës private, Adriana Matoshi së fundi ka deklaruar se është në një lidhje të re dashurie.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More