12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Adriana Matoshi feston ditëlindjen, ajo mbush kaq vite jetë

Aktorja e njohur feston sot ditëlindjen.

Adriana Matoshi, një ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar sot feston ditëlindjen.

Ajo sot mbush plot 41 vite jetë, teksa me këtë rast aktorja pranoi urime të shumta nga miq të saj e fansa të shumtë.

Për Adrianën ky vit ishte mjaft i suksesshëm në karrierë dhe në dashuri pasi ajo zbuloi lidhjen e saj me futbollistin Keith Owen Groeneveld.

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com