1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Adriana Matoshi bën ndryshim në pamje

Aktorja kosovare ka rifreskuar pamjen.

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamje.

Adriana i ka prerë flokët pak më shumë dhe i ka bërë më të bardha.

Ajo po ashtu u shfaq e grimosur në fytyrë duke bërë buzët ngjyrë të kuqe të ndezur.

Kujtojmë se Adriana është në lidhje me Keith, lidhje e cila u kritikua mjaft shumë për shkak të moshës, nacionalitetit, fesë e shumë pengesa tjera.

Mirëpo dyshja kanë treguar se dashuria e tyre do triumfojë mbi të gjitha.

Related posts

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Admin

Ende asnjë kallëzim penal për rastin! Ekspertët ligjorë tregojnë se çfarë mund të ndodhë me aktorin Alec Baldwin pas vrasjes aksidentale

Admin

Bora Zemani futet në Big Brother VIP, plotë emocione, puthje e përqafime në takimin me ish të dashurin Donald Veshaj

Admin

Kim Kardashian falënderon fansat për dashurinë e dhuruar edhe urimet për ditëlindjen e 41-të

Admin

Enca provokon nga Dubai, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Admin

Adele kryeson top-listat me “Easy On Me”, shitjet më të larta në javën e parë për një këngë në pesë vjet

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com