33.3 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Adriana dhe i dashuri i saj mirëpriten në Shqipëri nga kjo aktore e njohur

Adriana dhe Keith kaluan një ditë të mrekullueshme në Valbonë.

Aktorja shumë e suksesshme shqiptare, Adriana Matoshi, ditët e fundit u komentua shumë për lidhjen e re të dashurisë.

Ajo e ka zyrtarizuar lidhjen me futbollistin afrikan Keith Groeneveld, ndërsa pranoi komente të panumërta për këtë lidhje.

Pas gjithë ‘zhurmës’, çifti kanë vendosur të udhëtojnë drejt Shqipërisë, ku edhe kaluan momente të paharruara atje.

Në Valbonë i mirëpriti mikja dhe kolegja e Adrianës, Arjola Demiri, të cilën partneri i aktores e falënderon publikisht.

“Kaluam kohë të mrekullueshme bashkë në Valbonë. Arjola Demiri, faleminderit që na prite. Shpresoj ta vizitojmë sërish”, shkruan Keith. 

Related posts

Ariana Grande dhe Jennifer Hudson do të jenë pjesë e “Mariah Carey’s Magical Christmas Special”

admin

Si e kapi në shtrat Mike Tyson gruan e tij me aktorin e Hollivudit

admin

Deklaratat e ‘zbutura’ të Meghan Markle sugjerojnë se ajo dëshiron të ‘shërojë përçarjen’ me familjen mbretërore

admin