18.1 C
Los Angeles
October 3, 2022
DailyNews – MK
Showbiz

Adelina Tahiri vjen me një mesazh për vajzat

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri shpesh herë vendoset në fokus të mediave.

Ndonëse nuk është aktive me prurjet e këngëve të reja, Adelina nuk i lë anash postimet në rrjete sociale.

Së fundmi përmes disa InstaStory, Tahiri pati një mesazh për të gjitha vajzat.

“Duaje veten”, shkroi ajo krahas videove ku këshillonte vajzat që të ndihen të lira në paraqitjet e tyre dhe të largojnë komplekset.

Theksojmë që artistja njihet për jetën e saj luksoze dhe veshjet ekstravagante. 

Related posts

Publikohet bashkëpunimi në mes Noizyt dhe Yll Limanit

admin

Rita Ora do të jetë një nga prezantueset në MTV Europe Music Awards 2021

admin

Don Xhoni dhe Loredana publikojnë këngën e re “Gjuj për to”

admin