24 C
Los Angeles
November 27, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Adele flet hapur për lidhjen e re: Është hera e parë që e dua veten dhe mund t’i dua edhe të tjerët

Adele ka folur hapur për romancën e saj me Rich Paul gjatë koncertit të saj special “One Night Only” të dielën në CBS.

15-herë fituesja e Grammy-t, 33 vjeçare, gjatë një interviste me Oprah Winfrey foli për marrëdhënien e saj me agjentin sportiv, 39 vjeç.

“Ai është thjesht gazmor. Ai është shumë gjithmonë me humor, ai është i qeshur, po. shumë i zgjuar. E dini, ai është shumë, shumë i zgjuar. Është shumë e pabesueshme ta shikosh atë të bëjë atë që bën”, deklaroi Adele.

Foto: Joe Pugliese

Ajo gjithashtu tregoi se kjo marrëdhënie është hera e parë që ajo e do veten dhe ishte e hapur për të dashur dhe për t’u dashur nga dikush tjetër.

“Është vetëm koha. Por do të ishte interesante të shihja se si është reagimi im në përgjithësi ndaj çdo gjëje që më lëndon tani që ndihem kaq e sigurt në vetvete dhe po flas edhe jashtë romancës”, vijoi këngëtarja e “Easy on Me”.

Adele gjithashtu foli për ndarjen e saj nga ish-bashkëshorti Simon Konecki , duke zbuluar se ajo kishte pirë shumë ndërsa po kalonte divorcin, shkruan People.

Foto: Rich Paul/Instagram

Related posts

Melinda nxit imagjinatën në paraqitjen e radhës plot stil dhe elegancë, zbulon se kënga “Melodia” publikohet nesër

admin

Mbretëresha Elizabet zbulon pasionin e saj të fshehtë

admin

Hugh Grant shares bizarre theory why George Clooney ‘sleeps in the closet’

Lea Musliju