-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Action Bronson publikon librin e tretë

Action Bronson nxori në treg librin e tij të ri.

Një tjetë shqiptar i njohur në arenën ndërkombëtare është edhe Action Bronson, i cili së fundi dha një njoftim për ndjekësit.

Ai bëri të ditur se ka publikuar librin e tretë me radhë, i cili titullohet “F*ck It, I’ll Start Tomorrow: A true story (Në djall do t’ia filloj nesër: Një histori e vërtetë).

Libri është kronikë e sinqertë në lidhje me peshën, varësinë nga ushqimi dhe udhëtimin drejt vetë-pranimit.

Me këtë libër, Bronson rrëfen për ato që ka kaluar dhe ju ndihmon ta ndihmoni veten. Pra, libri nuk ka të bëjë me humbjen e peshës, por me të qenit dhe të ndjehurit mirë për atë që je dhe si je.

Librat e kaluar të Bronson titullohen “Stoned Beyond Belief” dhe “F*ck that’s delicious: An Annotated Guide of Eating Well”.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com