23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Sport

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

Manchester United është tallur nga tifozët e Queens Park Rangers gjatë humbjes së pësuar të shtunën.

The Hoops morën fitore 4-2 ndaj Djajve të Kuq në ndeshjen miqësore, duke vazhduar më pas tallja me këta të fundit.

Tifozët e QPR-së ishin në diskonim dhe filluan këngët thumbuese në drejtim të lojtarët të Manchester Unitedit dhe trajnerit Ole Gunnar Solskjaer.

Kënga e parë ishte nëse ata mund të luanin çdo javë me skuadrën e tyre, pasi kishin besimin se fituan shumë lehtë.

Më pas, tifozët filluan ta talleshin me Solskjaerin për strategjitë e tij dhe mënyrën se si tentoi të fitonte, por që nuk ia doli.

Kujtojmë se Solskjaer ka nënshkruar kontratë trevjeçare me Unitedin, që do ta mbajë atë deri në vitin 2024 në Old Trafford.

Related posts

Vendimi i qëlluar Carlo Ancelottit për David Alaban – do të luajë vetëm në qendër të mbrojtjes si pasardhës i Sergio Ramos

Admin

Bamirësia e madhe e Thomas Tuchel – djali i shtëpiakes së tij kishte problem me zemër, trajneri pagoi operimin dhe pastaj iu bleu edhe një shtëpi në Filipine

Admin

Koeman zbulon detaje të një bisede me Laportan në qershor: Më tha se nuk ka besim në mua, do të kërkonte trajner

Admin

Raiola: Pogba mund të kthehet te Juventusi, te ‘Zonja e Vjetër’ kanë keqardhje që nuk e morën Donnarumman

Admin

Zhurma e deleve e zgjonin herët në mëngjes – Ronaldo ndërron shtëpi menjëherë pas kthimit te Manchester United

Admin

Eksperti britanik për menaxhimin e fushave, Dean Gilasbey, inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri” – sugjeron riparimin e saj

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com