14.3 C
Los Angeles
January 22, 2022
DailyNews – MK
Kronika

72 vjeçari nga Kumanova mashtrohet nga dy persona, humbë 1000 euro

Kumanovë, 1 dhjetor – Dy persona kanë mashtruar një kumanovar (72 vjet) duke i marrë 1.000 euro, kumtoi sot SPB Kumanovë. I dëmtuari e ka paraqitur rastin dje në ora 15.00.

“Sipas raportimit, një nga personat i ka ofruar që nëse i jep paratë do i sjell flori për çmim më të lirë, me çka i dëmtuari i ka dhënë paratë personit, ai është larguar dhe nuk është kthyer në vendin e dakorduar për takim”, thuhet në njoftimin e SPB Kumanovë.

Related posts

Një muaj paraburgim për babë dhe bir nga Prizreni

admin

Në Shkup 148 vozitës të sanksionuar, 33 për vozitje të shpejtë

admin

Të shtëna me armë drejt dy personave në Pejë, policia po heton rastin

admin