9.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

30,000 dollarë për një javë, brenda rezidencës luksoze ku Rita Ora po qëndron në Sidnei

Rita Ora besohet të jetë duke qëndruar në një rezidencë diku në periferi të Sidnie.

30 vjeçarja po paguan rreth 30,000 dollarë në javë për të qëndruar në shtëpinë trekatëshe e njohur nga të famshëm që shpesh e vizitojnë atë.

Prona ka pamje panorame e cila përbehet prej dritare qelqi nga dyshemeja në tavan, një lëndinë bregdetare, pishinë private.

Rezidenca ekskluzive është një nga 21 shtëpitë përgjatë bregdetit midis Balmoral dhe Chinamans Beach.

Siguria ishte vendosur rreth rezidencës një javë para mbërritjes së këngëtares, raporton “Mosman Collective”.

Rikujtojmë se, Rita zbarkoi në Australi në fillim të muajit shkurt para xhirimeve për sezonin 2021 të “The Voice Australia”.

Javën e kaluar, këngëtarja e hitit “Hot Right Now” zbuloi se sa e lumtur ishte që u bashkua me juristët e tjerë si Keith Urban, Jessica Mauboy dhe Guy Sebastian.

“Unë jam vërtet mirënjohëse që jam ftuar këtu për të qenë pjesë e ‘The Voice’ këtë vit,” i tha Rita “The Daily Telegraph”.

“Mezi pres të jem në gjendje të mentoroj talentin mahnitës këtu, le të shkojmë. Australia është shtëpia e disa muzikantëve dhe partnerëve të mi të preferuar me të cilët kam pasur ndonjëherë kënaqësinë të punoj”, shtoi ajo.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com