30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Life Style

3 shenjat e horoskopit që i pret një javë e ashpër

Këtë javë Dielli hyn në shenjën e Luanit dhe për tre shenja të zodiakut kjo do të jetë një javë e ashpër. Kush do të ketë një javë të ashpër, nga 19-25 korrik, sipas astrologjisë?

Binjakët-Për ju, Binjakë vjen një javë e pavendosmërisë dhe zhgënjimit me veten. Do ta gjeni veten ngushtë në disa situata. Nuk do t`i merrni parasysh shumë pasojat kur të veproni. Ndaj në disa aspekte do të ndiheni të dështuar. Bëjini vetes një nder. Merruni me detajet. Kushtojini vëmendjen e duhur.

Gaforrja-Si një Gaforre që jeni do ndiheni të trishtuar kur të kuptoni se diku do jeni të paftuar. Do keni momente kur do të ndiheni paranojak. Në përgjithësi do të ndiheni pesimist këtë javë. Gjithashtu mund ta gjeni veten të paaftë për të përfunduar detyrat qoftë në shtëpi, ose në punë.

Virgjëresha-Do keni një ndjesi të përgjithshme sikur nuk vleni. Dhe kjo gjendje do t`ju shoqërojë gjatë gjithë javës. E mira është se askush tjetër nuk do ju mbështesë në ndjesinë tuaj. Të afërmit do ju zgjojnë për t`ju treguar sa vleni. Kur të arrini të doni dhe vlerësoni më shumë veten, do i doni më shumë edhe të tjerët.

Related posts

Horoskopi, ja dy shenjat më me fat për sot

Admin

FATI YT/ Horoskopi 25 korrik 2021

Admin

A mund ta zbulojmë vetëm duke të parë, çfarë shenje je?

Admin

Horoskopi i fundjavës, zbuloni çfarë thonë yjet për ju

Admin

Dy shenjat më me fat për sot, 24 korrik 2021

Admin

Sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet ditën e sotme për ju

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More