23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

2po2 uron bashkëshorten me një fotografi për ditëlindje

Rep artisti 2po2 ka uruar gruan e tij për ditëlindje me anë të Instagramit.

Arbena gruaja e rep artistit feston sot ditëlindjen, ndërsa ai ka vendosur ta uroj me një imazh të dyve.

” Urime ditëlindjen A “, shkruan 2po2 si mbishkrim të imazhit.

View this post on Instagram

Happy Birthday A #wifey #2po2#100

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

Dihet se reperi jetën personale preferon ta mbajë private, por që shpesh herë publikon imazhe familjare në llogarinë e Instagramit.

View this post on Instagram

Lunchtime #wifey

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

Ndërsa në skenën muzikore nuk ka qenë edhe aq aktiv kohëve të fundit dhe gjithashtu nuk dihet se kur do të jetë projekti muzikor i radhës.

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More