30.8 C
Skopje, NM
26/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Në ditëlindjen e tij, Mario shpërthen në lot dhe kjo është arsyeja

Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic me këtë datë feston ditëlindjen e 37-të.

Mario, i cili sot njihet si grimer që kujdeset për dukjen e yjeve më të njohura botërore, përfshirë Kim Kardashian, çdo ditë po shënon suksese të reja.

E pikërisht suksesi i tij i fundit e bëri atë të reflektojë në këtë ditë, madje edhe të shpërthejë në lot.

Ai publikoi foto bashkë me nënën në dyqanet e “Sephora”, aty ku tani gjenden në shitje edhe produktet e tij.Ditëlindja më e mirë ndonjëherë. Një moment i plotë cikli, saktësisht 20 vjet që prej kur unë për herë të parë eca drejt “Sephora” me nënën time, për të aplikuar për punë”, ka shkruar Mario.

Tani, Mario po jeton ëndrrën e tij, duke lansuar në treg produktet me markën e tij “Mario”, sukses ky i merituar nga puna e madhe që ka bërë gjatë gjithë këtyre viteve.

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More