12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Kronika Maqedoni

11 shkelje të orës policore

Minisria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për shkeljet e masës së kufizimit të lëvizje – orës policore.

Nga ora 22:00 të ditës së djeshme dhe deri në ora 05:00 të ditës së sotme, janë konstatuar 11 shkelje të kësaj mase anti-Covid.

Ora policore hyri në fuqi sërish, më 10 mars dhe paralajmërimet ishin se do të zgjasë deri më 22 mars. Se a do të ketë ndryshime kjo masë paraprake, do të vendoset sot nga Komisioni për sëmundje ngjitëse.

Related posts

Dalja në zgjedhje në Komunën e Likovës

Admin

Haraçina me 49 për qind dalje në zgjedhjet për kryetar komune

Admin

Arben Taravari pas votimit: Do të festojmë të gjithë së bashku

Admin

Stoev: Formimi i partisë së bullgarëve në Maqedoninë e Veriut është mënyra e vërtetë për mbrojtjen e të drejtave të tyre

Admin

Dalja në zgjedhje në Komunën e Tearcës

Admin

KSHZ merr vendim: Do të vazhdohet të votohet deri në orën 19:30

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com