30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

10 ide se si ta kombinoni xhaketën tuaj të lëkures këtë vjeshtë

Nuk ka asgjë si një xhaketë lëkure për të nisur në stinën e vjeshtës. Është një element kryesor për motin kalimtar dhe gjithashtu duket mirë te të gjithë ne.

Ka shumë mënyra për ta veshur atë. Ju mund të shkoni me një ansambël të zi, ta veshni me xhinse, ta vishni me funde ose një fustan.

Këtu, mund të gjeni 10 veshjet e xhaketës së lëkures që do t’ju japin një inspirim serioz të stilit për sezonin e ri.

Spring outfit | Leather jacket | Dress | Red dress | Dr Martens | Black boots | Sunglasses | Blonde girl | Inspiration | More on Fashionchick #fashion #ootd
love a good all black outfit

Related posts

Dr. Maja Mojsova: Ndërgjegjësimi dhe edukimi për dhurimin e organeve shpëton jetë njerëzish

Admin

Media ruse “Regnum”: NATO po e largon Rusinë nga Ballkani Perëndimor

NEFAIL EMINI

Qerim Panariti dhe një leksion gazetarisë së sotme shqiptare

Admin

Ylli i Bayern Munich do të mungojë ndaj Lazios

Lea Musliju

Во САД извршени рекорден број егзекуции од 1800 година

Admin

Лајчак: Разговорите меѓу Белград и Приштина продолжуваат следната година

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More