20.7 C
Los Angeles
August 15, 2022
DailyNews – MK
Uncategorized

Џој Кориган ја покажа атлетската фигура во дводелен костим за капење

Џoј Кориган изгледа неверојатно додека позира за серија фотографии во Мајами Бич во бел дводелен костим за капење.

25-годишната манекенка на популарниот бренд за долна облека „Викторија сикрет“ се чини дека се забавува во низата различни пози на динамична фотосесија наспроти сините води на Атлантскиот Океан.

Џој се огласи на Инстаграм за да се заблагодари на 1 хотел Саут Бич, местото каде што го помина денот.

„Едно од моите омилени места за разладување додека сум во Мајами @ 1beachclubsobe благодарам за епскиот ден“, напиша ангелот на Викторија, и постираше видео од за своите 669.000 следачи на Инстаграм.

Related posts

Филипче: Ќе предложиме кафеаните да работат до 21 часот

admin

ЛШ: Челси и Севилја со драматични победа влегоа во осминафинале

admin

Во Италија масовно апсење поради детска порнографија

admin