24.3 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
Uncategorized

Џенифер Лопез го промовира својот бренд чизми

Џенифер Лопез во неделата наутро сподели жешки фотографии промовирајќи ги своите чизми „Финола“  од црна лакирана кожа по цена од 99,99 американски долари.

Во вториот кадар, 51-годишната поп-дива се потпира на луксузен автомобил во кратки кафеави чизми „Џoрди“ по цена од 79,99 американски долари.

Џенифер, која може да се пофали со 250.6 милиони следачи на социјалните мрежи, својата објава ја наслови: „Ајде да ги започнеме празниците малку порано затоа што тоа го заслужуваме!“

Поп-дивата неодамна заплови во дизајнерските води. Таа потпиша платено партнерство со Designer Shoe Warehouse (DSW) на 16 март. Нејзината колекција од 74 парчиња се движи од 34.98 до 149.99 долари.

Related posts

Дејвид Бекам потпишал договор за документарец за неговиот живот

admin

Нема многу надеж – Бугарија ќе ја блокира Македонија

admin

Coronavirus knock-on effect hitting vital health services in Africa – WHO

admin