27.1 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
Uncategorized

Фото: Вчера пукање во чаирчанка

Нешто по полноќ имало истрели во скопската населба Чаир дознава 24 инфо.

Во моментот полицијата го блокираше сообраќајот.

Инцидентот се случил во делот наречен „Чаирчанка“, во близина на маркетот „Авто лидер“.
За подетални информации во текот на утрешниот ден.

Related posts

Се урна хеликопер над Алпите – пет лица загинаа

admin

Седум лица загинаа во пожар во зграда во Хонг Конг

admin

Нов Зеланд – единствена земја во светот која се справи со коронавирусот

admin