20.7 C
Los Angeles
August 15, 2022
DailyNews – MK
Uncategorized

Никол Кидман изгледа сосема поинаку со црна коса

Никол Кидман често експериментира со фризурите и неодамна се појави на екранот со нејзината природна костенлива коса во трилер серијата The Undoing.

А изминатиов викенд, актерката од „Големите мали лаги“ откри како би изгледала со црна коса. Оваа трансформација ја направи во духот на Халовин или Ноќта на вештерките што ја одбележа со своето семејство.

Никол ја прослави Ноќта на вештерките дома во Австралија, каде што моментално престојува за снимање на филмот „Девет совршени странци“. На прославата ѝ се придружи сопругот Кит Урбан и ќерките Сандеј и Фејт.

Холивудската ѕвезда и нејзиното семејство се преселија во Австралија во текот на летото кога беа укинати ограничувањата за патување среде пандемија, откако првите пет месеци од годината ги поминаа во нивниот дом во Нешвил.

Природната коса на Австралијанката е костенлива-бакарна.

Related posts

Неверојатниот Медведев на врвот на светот!

admin

Заев: Конвенцијата на ОН за правата на лицата со попреченост се имплементира со силно темпо

admin

Лајчак: Разговорите меѓу Белград и Приштина продолжуваат следната година

admin