20.9 C
Los Angeles
August 15, 2022
DailyNews – MK
Uncategorized

Многумина би посакале да бидат плен на ваква кобра: Кајли Џенер го вовлече секси телото во змиска кожа

Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер (23) се маскираше во змија – кобра и ги изненади сите со својот секси изглед. Имено, најмладата припадничка на кланот Кардашијан-Џенер на својот профил на Инстаграм објави серија фотографии во комбинезон со змија принт, кој буквално изгледа како змиска кожа. На главата имала необична капа, која делумно паднала над лицето и изгледала како глава на змија, како и два огромни заби, од кои обично излегува отров за време на каснувањето. Кајли доби бројни пофалби за изборот на костумот, но за некои, кои инаку се плашат од змии, маската на најмладиот милијардер во светот се чинеше морничава.

https://www.instagram.com/p/CHD_hlMnrUB/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

За помалку од еден час, Кајли собра повеќе од 1,8 милиони лајкови.

Related posts

Онлајн самит на Западен Балкан посветен на развојот

admin

Научници предлагаат молчење во метро и јавен превоз поради ширење на корона вирусот

admin

Од денеска нови мерки во делови на Грција, Солун под целосен, Атина во мини карантин

admin