24.3 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
Uncategorized

ЕДЕН МЕСЕЦ ПО ПОРОДУВАЊЕТО: Славната манекенка конечно ја покажа својата ќерка

Семејна идила на младиот пар

Американската манекенка, 25-годишната Џиџи Хадид и нејзиното долгогодишно момче, две години постариот музичар Зејн Малик, станаа родители на девојче, чие име сè уште не е откриено, кон крајот на септември. Иако најголемиот дел од бременоста ја чуваше во тајност исто како што не откри премногу детали за својата ќерка, Џиџи реши да направи исклучок и првата фотографија од малечката да ја сподели со своите обожаватели на својот Инстаграм профил.

Имено, по повод Halloween, односно Ноќта на вештерките, која се слави ширум Светот минатата ноќ, а особено во Америка, младата мајка се пофали со семеен портрет во кој таа и нејзиното момче Зејн гордо позираат со својата едномесечна ќерка. За таа пригода, моделот носеше футуристички костум кој дополнително ја истакнуваше беспрекорната линија, пејачот се маскираше во лик на Хари Потер, додека девојките носеа костуми на Халк.

Потсетуваме, љубовната приказна на Џиџи Хадид и Зејн Малик започна пред пет години, а се еден од најатрактивните славни парови, бидејќи тие честопати беа претепувани од медиумите и јавноста, и покрај кратката пауза во 2018 година, сепак најдоа заеднички јазик на крајот. Иако по помирувањето не зборуваа премногу во јавноста за врската, девојчето кое пристигна како круна на љубовта секако докажува дека во моментов ги доживуваат најубавите заеднички моменти.

Related posts

Бредли и Ирина повторно заедно? “Едноставно не можеа да си помогнат…“

admin

Пристигнуваат брзите тестови, за 15 минути ќе се утврдува кој е позитивен на вирусот

admin

Катастрофа за Вориорс – Заврши сезоната за Томпсон

admin