30.9 C
Los Angeles
August 9, 2022
DailyNews – MK
Uncategorized

Ди Каприо со стариот пријател Хирш на плажа во Малибу

Тие го продолжија своето долгогодишно пријателство на екранот во минатогодишниот хит филм Once Upon A Time In Hollywood („Беше еднаш во Холивуд“).

Леонардо ди Каприо (45) и неговиот стар пријател Емил Хирш (35), повторно се дружеа во петокот, поминувајќи забавен ден на плажа во Малибу.

Двајцата беа забележани како се релаксираат на сонце и се ладат на сурфање со пријателите и таткото на Лео, Џорџ Ди Каприо.

Related posts

Ѝ се гади од машкиот род: Анџелина Џоли започна да излегува со жени?

admin

Алиоски: Сакам да останам во Лидс јунајтед

admin

Европскиот парламент незадоволен од блокадата за Македонија

admin