29.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
Uncategorized

Актерско-музичкиот пар ужива во друштво на нивната 3 месечна ќерка

„Софи ужива во улогата на мајка. Малата Вила е вистинско богатство за целото семејство, сите се пресреќни што пристигнаа оваа година, што е многу тешко и предизвикувачко за многумина. Софи и Џо го поминуваат секој можен момент шетајќи со својата малечка “, изјави извор близок до 31-годишниот музичар Џо Џонас, кој беше фотографиран како шета во областа на Лос Анџелес минатата недела. Него го придружуваа, како што еднаш рече, неговите две најважни дами – неговата сопруга, 24-годишната актерка Софи Тарнер и нивната тримесечна ќерка. Да потсетиме, парот неочекувано се венча во мај минатата година во Лас Вегас, а еден месец подоцна организираа раскошна венчавка на југот на Франција.

Related posts

A Hitch in the Belt and Road in Myanmar

admin

Време е Македонија да игра на ЕП

admin

Во Федерацијата БиХ се воведува полициски час

admin